Łazienka i kinkiety

Kinkiety do łazienki to doskonała ozdoba. Światło sufitowe jest potrzebne, ale można uzupełnić je kinkietem. Kinkiet łazienkowy powinien być dopasowany do stylu każdej łazienki. Innym rozwiązaniem są kinkiety mające formę pałki, dyskretne, niewielkie, ale dające bardzo dobre światło. Kinkiety w formie rombów czy prostokątów, białe, przymocowane na sztywno do ściany w łazience to klasyka gatunku. Tego rodzaju kinkiety pasują stylem do prawie każdej łazienki.

Stylowo i niedrogo

Kinkiety nie są drogie, a mają wyjątkowy styl, dają ładne, nieco przyćmione światło, prezentują się elegancko i podkreślają styl tego domowego spa, centrum relaksu. Kinkiety przezroczyste, w formie kielicha dojrzałego tulipana to dobra rzecz, warto wybrać taki kinkiet do małej łazienki, ponieważ rozjaśni, nada jej ładny styl, sprawi, że łazienka będzie miała przyjemne światło (najlepiej stosować do takiego kinkietu żarówkę typu led). Kinkiety w formie reflektorów sprawdzą się w nowoczesnej, czasami stylizowanej na loftową, łazience. Kinkiety stylowe, z kloszami niczym z wiktoriańskiej Anglii, to propozycja dla tradycjonalistów mających skłonność do nawiązań do klasycznych rozwiązań. Bardzo pięknym rozwiązaniem są kinkiety złożone z szyny w srebrnym kolorze oraz czterech białych kul, źródeł światła. Jest to doskonałe rozwiązanie do dużych łazienek. Jeden kinkiet tego rodzaju rozświetli doskonale dość dużą łazienkę. Biel i srebro to bardzo piękne i ponadczasowe połączenie kolorystyczne. 

Ile kinkietów w łazience?

Jest to sprawa indywidualna. W małej łazience wystarczą zazwyczaj dwa kinkiety. Do dużej łazienki można zakupić cztery takie źródła światła. Klienci mają szeroki wybór kinkietów, mogą kupić je online i zamówić do domu dzięki firmie kurierskiej, która dostarczy je szybko oraz efektywnie.

Sklep https://www.strefalamp.pl/kinkiety-lazienkowe prezentuje szeroką gamę kinkietów: w formie tradycyjnej lampki w okrągłym kształcie, białej, umieszczonej na złotej belce. 

Dodaj komentarz