Sypialnia dziecka w stylu Disney

Sen jest bardzo ważny dla każdego człowieka a w szczególności dla dziecka. Jak się okazuje, najwięcej przesypiamy w najmłodszym wieku, dlatego należy zadbać o odpowiednie wyposażenie pokoju dla malucha.

Oprócz odpowiedniej wielkości łóżka i materaca należy także pomyśleć o komplecie pościeli. Najodpowiedniejszym wyborem są pościele licencyjne, w których wykorzystano naturalne i komfortowe materiały, dzięki czemu można zapewnić dziecku bezpieczne spanie.

Pościel dla dziecka Disney Faro produkuje się zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, a ulubione postacie z bajek pomagają stworzyć bajkowy wygląd pokoju i ułatwiają zasypianie.

Czy łatwo jest wybrać pościel dla dziecka

Mimo tego, że wystrój pokoju dla malucha jest dla rodziców ogromną radością, to trzeba liczyć się z tym, że jest to również pewnego rodzaju wyzwanie. Wszystkim rodzicom zależy na tym, aby zapewnić swojemu dziecku najlepsze warunki do snu, odpoczywania, zabawy oraz nauki.

Na szczęście na rynku nie znajdziemy już produktów dla dzieci, które są bez atestów. Podobnie jest również z pościelą, dlatego możemy zamawiać bezpieczne pościele licencyjne.

Każdy producent przy projektowaniu bierze pod uwagę kwestie bezpieczeństwa, a także materiałów, które wykorzystuje się do produkcji. Zakupując pościel dla swojego malucha, trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na jego wiek oraz rozmiar materaca, który będzie służył do spania.

Jeśli chodzi o dzieci do 5 lat, to najlepszym wyborem jest kołdra 100×135 i poduszka 40×60. To uniwersalna opcja, która sprawdza się zarówno w mniejszych, jak i większych łóżeczkach, dzięki czemu zapewnia spokojny sen dziecku przez kilka lat.

Z jakiego materiału wybrać pościel dla dziecka


Kupując dla dziecka pościel, warto zwrócić uwagę na materiał wykonania. Najważniejszym wyznacznikiem powinna być jego naturalność. Bezpieczne materiały zagwarantują zdrowy i komfortowy sen.

Istotne jest również to aby pościel odprowadzała wilgoć z ciała, dlatego warto zdecydować się na tkaninę, która ma zdolność higroskopijną. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest pościel dla dziecka Disney, która w chłodne dni gwarantuję odpowiedni komfort cieplny, a dzięki przewiewności sprawdza się również na upalne temperatury. Ponadto przedstawia ulubioną postać z bajki.

Bezwzględnie należy pamiętać o tym, że dziecko w małym wieku ma bardzo delikatną i wrażliwą skórę, która niestety skłonna jest do różnych podrażnień. Dlatego też zawsze, kiedy chcemy zakupić jakikolwiek komplet pościeli dla malucha, to najważniejsze jest to, aby zwrócić uwagę na jej skład substancji.

Czy warto postawić na licencyjne pościele Faro


Faro produkuje licencyjne pościele, które tworzy się na podstawie konkretnych wytycznych, jakie określił licencjodawca. W przypadku takiej pościeli wszelkie wzory tworzy się według materiałów udostępnionych przez agencje kreatywne.

Jeśli więc jesteśmy rodzicami dziecka, które jest fanem disneyowskich bajek i kreskówek, to nie tylko możemy dla niego zamówić kołdrę czy poduszki, ale również bardzo dobrym pomysłem jest koc dla dziecka z motywem Disneya, który pięknie będzie prezentował na co dzień w pokoju malucha.

Dodaj komentarz