Dieta pudełkowa sprzymierzeńcem w walce z dodatkowymi kilogramami i rutyną w kuchni

Nie da się ukryć, że dieta pudełkowa zyskuje coraz większą popularność. Ta forma odżywiania stała się sprzymierzeńcem nie tylko aktywnych fizycznie osób, które przede wszystkim stawiają na świetną kondycję i sylwetkę, ale również tych, mających dość długich godzin spędzonych w kuchni. Jeśli więc cenisz sobie oszczędność czasu, albo poszukujesz nowych smaków, dieta pudełkowa jest strzałem w dziesiątkę! Za chwilę dowiesz się trochę więcej o oferowanych przez Fit Apetit zestawach. Uwaga, będzie naprawdę pysznie! 

Dieta pudełkowa- co nas wyróżnia

Zawsze świeżo i pysznie

Dieta pudełkowa to przede wszystkim efekt pracy sztabu zaangażowanych dietetyków i food kreatorów. Wszystkie produkty są poddawane analizie pod kątem jakości. Dotyczy to zarówno otrzymywanych od dostawców owoców oraz warzyw, jak również mięs, czy nabiału. 

Sześć planów żywieniowych 

Fit Apetit to nie tylko pyszne, świeże produkty, lecz także dopasowany do każdego klienta plan żywieniowy. Dieta pudełkowa Grudziądz zawiera w swojej ofercie aż sześć opcji. Jeśli nie wiesz, która z nich będzie dla ciebie odpowiednia, nie ma powodów do obaw- nasi eksperci dopasują konkretny plan żywieniowy do twoich potrzeb i stylu życia. Kaloryczność zestawów mieści się w przedziale od 1000 do 4000 kcal, a więc jest w czym wybierać!

Twoja opinia ma dla nas znaczenie

Oprócz współpracy z ekspertami, ogromnie ważny jest dla nas przede wszystkim kontakt z klientem. Jeśli masz jakieś wątpliwości, lub chcesz poddać modyfikacji swój plan żywieniowy, koniecznie się do nas odezwij. Z wielką chęcią odpowiemy na wszystkie twoje pytania i zaproponujemy korzystne rozwiązanie. 

Jeśli masz dość morderczych diet, a zdrowe odżywianie kojarzy ci się jedynie z masą wyrzeczeń i rezygnacją z ulubionych potraw, koniecznie skorzystaj z naszej propozycji. Dieta pudełkowa otworzy przed tobą świat zupełnie nowych smaków, które znajdziesz w sterylnie przygotowanych opakowaniach. A to wszystko dopasowane specjalnie do twoich potrzeb i oczekiwań!

Dodaj komentarz