Chirurgiczna korekta nosa rozwiązaniem problemów

Wiele osób ma problemy z nosem. Jedni żyją tak cały czas, a inni chcą to zmienić. Dla tych drugich zawsze jest szansa. Wystarczy zrobić operację plastyczną nosa i zaczniemy wyglądać o wiele lepiej. Dzisiaj chirurgia plastyczna Katowice pozwala na osiągniecie bardzo dobrych rezultatów i to niskim kosztem, dlatego warto się zgłosić do specjalisty. Pod okiem kogoś takiego można przejść operację, która przyniesie najlepsze efekty i będzie w stu procentach bezpieczna dla zdrowia. 

Dla kogo wskazana jest korekcja nosa

  • krzywy noc,
  • garb na nosie,
  • krzywa przegroda nosowa,
  • zbyt wydatny nos.

Z operacji korzystać mogą panowie i panie. Każdy, kto nie czuje się komfortowo ze swoim nosem może to wszystko zmienić.  Można naprawić naturą i na pewno warto taką okazję wykorzystać. Niewielkim kosztem można uzyskać super efekty. Nasz wygląd zmieni się diametralnie, dlatego im wcześniej taki zabieg zostanie wykonany tym lepiej dla naszego wygląda.

Przebieg zabiegu korekcji nosa

Wszystko zaczyna się do przeprowadzenia konsultacji z lekarzem, który powie czy dana osoba nadaje się do zabiegu. Następnie trzeba będzie wybrać kształt nosa, jaki nas interesuje. To bardzo ważne, bo to będzie nas nowy nos i ma nam się w stu procentach podobać. Podczas konsultacji pacjent dowie się jak wygląda operacje, ale również, jakie wiążą się z tym powikłania. Jeśli wszystko akceptuje to można zabrać się za przygotowywanie do zabiegu.  Kilka dni przed operacją trzeba porzucić spożywanie alkoholu i palenie papierosów. Stosuje się tutaj znieczulenie ogólne. Lekarz specjalista robi nacięcia i koryguje kształt naszego nosa. Robi to osoba z bardzo dużym doświadczeniem, dlatego można być spokojnym o efekty końcowe. Po wykonaniu zabieg na nosie pojawi się gipsowy opatrunek. Trzeba będzie tak funkcjonować około dziesięciu dni. W klinice, która wykonuje nam taki zabieg przebywamy tylko jedną dobę i można wracać do domu. Efekt będzie niesamowity, jeśli zdejmiemy opatrunek i na pewno będziemy z niego bardzo zadowoleni. 

Dodaj komentarz