Adobe Premiere Elements

Jeżeli jesteś miłośnikiem nagrywania oraz edycji własnych filmów, doskonale wiesz, jak potrzebne jest wszechstronne i niezawodne oprogramowanie. Jednym z najpopularniejszych programów tego typ na świecie jest Adobe Premiere Elements Windows 2022.

Zdjęcie i filmy – edycja ograniczona tylko wyobraźnią

Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom program ten oferuje niezrównane możliwości edycji materiałów video, tworzenia pokazów slajdów ze zdjęć czy też krótkich treści przeznaczonych do rozmaitych sieci społecznościowych. Zarówno zaawansowani, jak i początkujący użytkownicy nie będą mieli problemu z obsługą programu, ze względu na przejrzysty i intuicyjny interfejs.

Twórcy Adobe Premiere Elements Windows 2022 wyposażyli to oprogramowanie w szereg ciekawych, funkcji, z których do najciekawszych, niewątpliwe należą:

  • Inteligentna obróbka zdjęć – asysta sztucznej inteligencji pozwala na stworzenie zachwycających kompozycji bez wieloletniego doświadczenia,
  • Adobe Sensei – mechanizm, dzięki któremu grupowanie i wyszukanie podobnych tematycznie plików jest szybkie i wygodne.
  • Wsparcie mediów społecznościowych – twórz gify, oraz inne krótkie formy i udostępniaj je z poziomu programu na platformach takich jak YouTube czy Vimo, Snapchat czy TikTok.
  • Obsługa wielu formatów – bez względu na to, w jakim formacie dokonałeś nagrania filmu, za pomocą tego oprogramowania będziesz mógł je edytować i nadać im ostateczny kształt.
  • Dodawanie multimediów – wzbogać filmy o napisy, efekty wizualne oraz ścieżkę dźwiękową.
  • Funkcja film błyskawiczny – wybierz interesujące cię klipy lub fragmenty, a program sam je zmontuje i zadba o napisy, muzykę oraz inne efekty. Praktyczne rozwiązanie dla początkujących użytkowników.
  • Obsługa najpopularniejszych wersji systemu Windows – Windows 10, 8.1, 8, 7 64-bit

Wybierz sam – BOX czy ESD

Kupując ten program w sklepie Vebo, masz możliwość wybrania wersji pudełkowej, czyli zapisanej na płycie DVD, lub otrzymania wersji elektronicznej. Dzięki temu możesz wybrać opcję najbardziej Ci odpowiadającą. Zamówienie jest najczęściej realizowane w ciągu 24 godzin od złożenia i opłacenia zamówienia.

Program ten dostępny jest na wieczystej licencji. Oznacza, to, że po zakupie nie trzeba co jakiś czas jej odnawiać. Jest ona przeznaczona dla jednego stanowiska, a możesz z niej korzystać zarówno do celów prywatnych, jak i w swojej działalności zawodowej.

Zakupy w sklepie Vebo są bezpieczne, produkty oferowane w atrakcyjnych cenach.

Odwiedź naszą stronę już dziś i zamów swój egzemplarz Adobe Premiere Elements Windows 2022!

Dodaj komentarz